Parfum Abercrombie & Fitch Authentic Night Man – EDT 100 ml

  • Parfum Abercrombie & Fitch Authentic Night Man – EDT 100 ml (Toaletná voda),
  • Levanduľová vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Abercrombie & Fitch predávajú: vivantis.sk

O parfumu Abercrombie & Fitch Authentic Night Man – EDT 100 ml

Pánska toaletná voda Abercrombie & Fitch Authentic Night Men hovoria o sile skupiny a dôležitosti zdieľaných skúseností, aby pomohla tejto generácii pokračovať vo svojej túžbe odhaliť a nájsť seba samého. Authentic Night je nečakaná a odvážna, zmiešaná s mužom, ktorý žije podľa svojich prvých inštinktov. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2020.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Abercrombie & Fitch charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Abercrombie & Fitch Authentic Night Man – EDT 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Abercrombie & Fitch Authentic Night Man – EDT 100 ml:

Hlava
vanilka, rebarbora, lotos
Srdce
šalvia muškátová, vanilka, levanduľa
Základ
mach, fazuľa tonka, koža

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Abercrombie & Fitch?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Abercrombie & Fitch Authentic Night Man – EDT 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Abercrombie & Fitch za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Abercrombie & Fitch.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Abercrombie & Fitch Authentic Night Man – EDT 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Abercrombie & Fitch Authentic Night Man – EDT 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Abercrombie & Fitch. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár