Parfum Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fico Di Amalfi – EDT – TESTER 150 ml

  • Parfum Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fico Di Amalfi – EDT – TESTER 150 ml (Testery parfémov),
  • Talianske vône unisex,
  • Originálne parfumy Acqua di Parma predávajú: vivantis.sk

O parfumu Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fico Di Amalfi – EDT – TESTER 150 ml

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fico Di Amalfi je kvetinovo-ovocná vôňa pre mužov aj ženy. Hlava obsahuje grep, bergamot a dva druhy citrónov. Potom sa rozvonia ružové korenie, jazmín a figa. Na záver vás očarí kombinácia cédru, figovníka a živice benzoin. Na trh bola uvedená v roku 2006.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Acqua di Parma charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fico Di Amalfi – EDT – TESTER 150 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fico Di Amalfi – EDT – TESTER 150 ml:

Hlava
grep, bergamot, citrón
Srdce
ružové korenie, jazmín, figa
Základ
céder, figovník, benzoin

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Acqua di Parma?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fico Di Amalfi – EDT – TESTER 150 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Acqua di Parma za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Acqua di Parma.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fico Di Amalfi – EDT – TESTER 150 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fico Di Amalfi – EDT – TESTER 150 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Acqua di Parma. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár