Parfum Acqua di Parma Vaniglia – EDP 100 ml

  • Parfum Acqua di Parma Vaniglia – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Talianske vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Acqua di Parma predávajú: vivantis.sk

O parfumu Acqua di Parma Vaniglia – EDP 100 ml

Slnkom naplnená interpretácia teplých a obklopujúcich not zachytených vo fascinujúcej vôni, inšpirované vzácnu vanilkou z Madagaskaru. Sladká esencia vanilky je extrahovaná z klinčekov a kombinovaná s tónmi bergamotu, mandarínky, neroli a jazmínového sambac pre obklopujúce a hrejivú kompozíciu. Umelecká kombinácia oslavujúce vzácnu podstatu Madagaskaru.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Acqua di Parma charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Acqua di Parma Vaniglia – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Acqua di Parma Vaniglia – EDP 100 ml:

Hlava
bergamot, mandarínka, neroli, heliotrop
Srdce
jazmín Sambac, vanilka
Základ
céder, pižmo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Acqua di Parma?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Acqua di Parma Vaniglia – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Acqua di Parma za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Acqua di Parma.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Acqua di Parma Vaniglia – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Acqua di Parma Vaniglia – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Acqua di Parma. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár