Parfum Adidas UEFA Anthem Edition – EDT 100 ml

  • Parfum Adidas UEFA Anthem Edition – EDT 100 ml (Toaletná voda),
  • Korenená vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Adidas predávajú: vivantis.sk

O parfumu Adidas UEFA Anthem Edition – EDT 100 ml

UEFA Anthem Edition je korenisto-aromatická vôňa od značky Adidas . Odvážna zmes energické mäty a šumivého korenia na aromatickom mužnom základu. Svieža vôňa prebudí tvoje zmysly a nastaruje tvoje športové nadšenie.Vôňa bola uvedená na trh v roku 2021.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Adidas charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Adidas UEFA Anthem Edition – EDT 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Adidas UEFA Anthem Edition – EDT 100 ml:

Hlava

mäta, korenie

Srdce

Základ

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Adidas?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Adidas UEFA Anthem Edition – EDT 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Adidas za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Adidas.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Adidas UEFA Anthem Edition – EDT 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Adidas UEFA Anthem Edition – EDT 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Adidas. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár