Parfum Adidas Unlock – EDT 30 ml

  • Parfum Adidas Unlock – EDT 30 ml (Toaletná voda),
  • Drevitá vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Adidas predávajú: vivantis.sk

O parfumu Adidas Unlock – EDT 30 ml

Športovo-elegantný vôňa Unlock For Him od značky Adidas v nás otvára to najlepšie. Orientálna zmes sladkých poznámok, soli a kardamónu otvára túto zmyselnú toaletnú vodu. V srdci vám zavonia vanilka, asfalt a jazmín. V základe sa snúbi cédrové drevo s jantárom, fazule tonka a kopaiby balzamom. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2019.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Adidas charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Adidas Unlock – EDT 30 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Adidas Unlock – EDT 30 ml:

Hlava

sladké poznámky, soľ, kardamón

Srdce

vanilka, asfalt, jazmín

Základ

jantár, drevité poznámky, céder, fazuľa tonka, kopaiby balzam

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Adidas?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Adidas Unlock – EDT 30 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Adidas za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Adidas.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Adidas Unlock – EDT 30 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Adidas Unlock – EDT 30 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Adidas. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár