Parfum Afnan 21:00 – EDP 100 ml

  • Parfum Afnan 21:00 – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Kvetinová vône unisex,
  • Originálne parfumy Afnan predávajú: vivantis.sk

O parfumu Afnan 21:00 – EDP 100 ml

Dynamická vôňa s akcentmi energie, športu a slobody. Dáva vám najviac vzrušujúce a bujnou vôňu neprekonateľné kvality a triedy, navodzuje vo vás a okolo vás pocit pokoja a potešenie. Táto vôňa je univerzálna, takže ju môžete použiť pri všetkých príležitostiach. Prichádza so štýlovou fliaš a komponenty, ktoré vám dodávajú atraktívne zmysel a dobrú vôňu. 21:00 sú perfektné večerné výlety, v ktorých vás vanilka, horká čokoláda a pižmo očarí jemnou kombináciou. Zvyšovanie energetickej úrovne bez ohľadu na dennú dobu! 21:00 – Dynamická vôňa pretrvávajúce v letnej noci. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2020.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Afnan charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Afnan 21:00 – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Afnan 21:00 – EDP 100 ml:

Hlava

jablko, škorica, levanduľa, bergamot

Srdce

pomarančový kvet, konvalinka

Základ

vanilka, fazuľa tonka, jantár, pačuli

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Afnan?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Afnan 21:00 – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Afnan za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Afnan.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Afnan 21:00 – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Afnan 21:00 – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Afnan. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár