Parfum Afnan Faten Meroon – EDP 100 ml

  • Parfum Afnan Faten Meroon – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Arabské a orientálne vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Afnan predávajú: vivantis.sk

O parfumu Afnan Faten Meroon – EDP 100 ml

Faten Meroon je kvetinová vôňa pre mužov aj ženy. Parfumovaná voda, ktorá jednoducho nerobí nič zlé a napriek svojim relatívne malým „prísadám“ je typickým predstaviteľom orientálnych vôní. Nastriekajte časť tejto magickej vône a buďte si istí, že zapôsobíte na všetkých okolo vás.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Afnan charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Afnan Faten Meroon – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Afnan Faten Meroon – EDP 100 ml:

Hlava
pižmo, vanilka, exotické kvety
Srdce

ylang-ylang, púder, jantár

Základ

biele pižmo, kokos, jazmín

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Afnan?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Afnan Faten Meroon – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Afnan za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Afnan.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Afnan Faten Meroon – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Afnan Faten Meroon – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Afnan. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár