Parfum Afnan La Fleur Bouquet – EDP 80 ml

  • Parfum Afnan La Fleur Bouquet – EDP 80 ml (Darčeková sada),
  • Arabské a orientálne vône unisex,
  • Originálne parfumy Afnan predávajú: vivantis.sk

O parfumu Afnan La Fleur Bouquet – EDP 80 ml

Nechajte sa strhnúť na záhradný prechádzku čerstvo rozkvitnutých kvetov a sladkosti ovocia, kde zlaté slnečné lúče rozlievajú upokojujúce, zemité teplo, takže živé farby lúky ožívajú. Konáre sviežich listov a čerstvého ovocia, ktoré sa klenú nad pokojnú lúkou, šuští chladným vetrom a ponorí vás do svojej bohatej zemitosti.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Afnan charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Afnan La Fleur Bouquet – EDP 80 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Afnan La Fleur Bouquet – EDP 80 ml:

Hlava
bergamot, liči, broskyňa
Srdce
ruža, jazmín, pomarančový kvet
Základ
pižmo, ruža, drevité tóny

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Afnan?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Afnan La Fleur Bouquet – EDP 80 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Afnan za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Afnan.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Afnan La Fleur Bouquet – EDP 80 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Afnan La Fleur Bouquet – EDP 80 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Afnan. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár