Parfum Afnan Mirsaal Of Trust – EDP 90 ml

  • Parfum Afnan Mirsaal Of Trust – EDP 90 ml (Darčeková sada),
  • Arabské a orientálne vône unisex,
  • Originálne parfumy Afnan predávajú: vivantis.sk

O parfumu Afnan Mirsaal Of Trust – EDP 90 ml

Môžete sa spoľahnúť na jeho povzbudzujúce svieže noty, ktoré vám zdvihnú sebavedomie. Jeho teplé a ovocné tóny s malinami a šafranom dodávajú jeho drevitému a kvetinovému základu ten správny nádych. Magický akord, ktorý hovorí za všetko! Mirsaal Of Trust – harmonická zmes jemných tónov.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Afnan charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Afnan Mirsaal Of Trust – EDP 90 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Afnan Mirsaal Of Trust – EDP 90 ml:

Hlava

vetiver, ambroxan

Srdce

šafran, malina

Základ

jantár, karafiát, cashmeran

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Afnan?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Afnan Mirsaal Of Trust – EDP 90 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Afnan za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Afnan.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Afnan Mirsaal Of Trust – EDP 90 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Afnan Mirsaal Of Trust – EDP 90 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Afnan. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár