Parfum Afnan Mirsaal With Love – EDP 90 ml

  • Parfum Afnan Mirsaal With Love – EDP 90 ml (Darčeková sada),
  • Arabské a orientálne vône unisex,
  • Originálne parfumy Afnan predávajú: vivantis.sk

O parfumu Afnan Mirsaal With Love – EDP 90 ml

Hodvábna a majestátne, Afnan Mirsaal With Love má dokonalú zmes sladkosti a korenia, aby vyvážila krémový základ pre exotickú vôňu, ktorá vám určite poskytne pozornosť, ktorú si zaslúžite. Je to uspokojujúce a dlhotrvajúca vôňa, takže si ju môžete pokojne obliecť vo dne alebo v noci. Mirsaal With Love – vôňa, ktorá vám prihovára do srdca.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Afnan charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Afnan Mirsaal With Love – EDP 90 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Afnan Mirsaal With Love – EDP 90 ml:

Hlava

karamel, zelené tóny

Srdce

oud, drevité tóny, kvetinové tóny

Základ

jantár, mach, pižmo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Afnan?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Afnan Mirsaal With Love – EDP 90 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Afnan za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Afnan.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Afnan Mirsaal With Love – EDP 90 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Afnan Mirsaal With Love – EDP 90 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Afnan. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár