Parfum Afnan Rare Tiffany – EDP 100 ml

  • Parfum Afnan Rare Tiffany – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Arabské a orientálne vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Afnan predávajú: vivantis.sk

O parfumu Afnan Rare Tiffany – EDP 100 ml

Hlboká, zmyselná vôňa Afnan Rare Tiffany je neoceniteľným klenotom vo svete vôní. Otvára sa špičkovými tóny ruže, ylang-ylang a jazmínu a vytvára ženský a kvetinový akord, ktorý zdôrazňuje sebavedomie a sofistikovanosť nositeľky. Tóny santalového dreva, pižma a vanilkového srdce dodávajú dotyk tepla a romantiky, ktorý krásne vyvažuje sladkosť kvetinového začiatku. Základ ružového korenia, karamelu a zázvoru odborne kombinuje sladkosť a korenie pre vôňu, ktorá je rovnako krásna a zaujímavá.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Afnan charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Afnan Rare Tiffany – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Afnan Rare Tiffany – EDP 100 ml:

Hlava

ruža, jazmín, ylang-ylang

Srdce

vanilka, pižmo, santalové drevo

Základ

karamel, ružové korenie. zázvor

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Afnan?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Afnan Rare Tiffany – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Afnan za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Afnan.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Afnan Rare Tiffany – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Afnan Rare Tiffany – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Afnan. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár