Parfum Afnan Supremacy Incense – EDP 100 ml

  • Parfum Afnan Supremacy Incense – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Arabské a orientálne vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Afnan predávajú: vivantis.sk

O parfumu Afnan Supremacy Incense – EDP 100 ml

Supremacy Incense – dotyk tajomstvo a pôvabu. Horúce korenie na začiatku ukazuje pikantné oregano v kombinácii s mierne horkým bergamotom. Budete cítiť vôňu kadidla. S masívne projekciou a dlhovekosťou nastriekajte Supremacy Incense a budete sa cítiť sebavedome a provokatívne pri každom vašom kroku. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2020.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Afnan charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Afnan Supremacy Incense – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Afnan Supremacy Incense – EDP 100 ml:

Hlava

oregano, bergamot, korenie, byliny

Srdce

opoponax, labdanum, jantár

Základ

dym, oud, koža, pačuli

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Afnan?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Afnan Supremacy Incense – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Afnan za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Afnan.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Afnan Supremacy Incense – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Afnan Supremacy Incense – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Afnan. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár