Parfum Afnan Turathi Brown – EDP 100 ml

  • Parfum Afnan Turathi Brown – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Arabské a orientálne vône unisex,
  • Originálne parfumy Afnan predávajú: vivantis.sk

O parfumu Afnan Turathi Brown – EDP 100 ml

Na vrchole hory medzi chladom ostrých bielych mrakov vás toto brilantné spojenie svieža vôňa korenia vezme na cestu úplného očarenie, začínajúci v údolí čerstvých citrusov, ktoré sa vlievajú vzduchom do sviežosti kvetín. Vďaka intenzívne svieža dávke korenie, nakoniec dorazíte na vrchol, kde vás obklopí pižmo.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Afnan charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Afnan Turathi Brown – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Afnan Turathi Brown – EDP 100 ml:

Hlava

kariandr, lístky fialiek, bergamot

Srdce

ruža, čierne korenie,

Základ

vanilka, pačuli, jantár

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Afnan?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Afnan Turathi Brown – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Afnan za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Afnan.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Afnan Turathi Brown – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Afnan Turathi Brown – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Afnan. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár