Parfum Ajmal 1001 Nights – EDP 60 ml

  • Parfum Ajmal 1001 Nights – EDP 60 ml (Parfumová voda),
  • Arabské a orientálne vône unisex,
  • Originálne parfumy Ajmal predávajú: vivantis.sk

O parfumu Ajmal 1001 Nights – EDP 60 ml

Alf Laila O Laila, ktorá spája hlboko zakorenené tradície s modernou dobou, obsahuje pikantné a dymové noty, ktoré sa vyvíjajú vo zverinec kvetinových prvkov, doplnený doznievajucim efektom pižmových a drevitých nôt. V nadväznosti na tému „1001 Arabian Nights“ je uzavretá v nádherne spracované fľaštičke pripomínajúce čarovnú lampu. Matne zlatá povrchová úprava krytu a strieborný uzáver dodávajú čaro tomuto jedinečnému flakónu. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2000.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Ajmal charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Ajmal 1001 Nights – EDP 60 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Ajmal 1001 Nights – EDP 60 ml:

Hlava

drevité tóny, pižmo, korenie, kvetinové tóny

Srdce

Základ

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Ajmal?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Ajmal 1001 Nights – EDP 60 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Ajmal za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Ajmal.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Ajmal 1001 Nights – EDP 60 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Ajmal 1001 Nights – EDP 60 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Ajmal. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár