Parfum Ajmal Accord Boise – EDP 75 ml

  • Parfum Ajmal Accord Boise – EDP 75 ml (Parfumová voda),
  • Arabské a orientálne vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Ajmal predávajú: vivantis.sk

O parfumu Ajmal Accord Boise – EDP 75 ml

Accord Boise od Ajmal je skvelá vôňa pre odvážnych mužov. V ktorej nájdeme rôzne ingrediencie, ktoré nám vytvoria dohromady toto majstrovské dielo. Kompozíciu začína korenie a káva, ďalej ucítime srdce, v ktorom sa nachádza kadidlo a šalvia. Pačuli a zázvor nám uzatvárajú túto parfumovanú vodu, ktorú si obľúbite. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2000.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Ajmal charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Ajmal Accord Boise – EDP 75 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Ajmal Accord Boise – EDP 75 ml:

Hlava

korenie, káva

Srdce

kadidlo, šalvia

Základ

pačuli, zázvor

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Ajmal?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Ajmal Accord Boise – EDP 75 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Ajmal za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Ajmal.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Ajmal Accord Boise – EDP 75 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Ajmal Accord Boise – EDP 75 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Ajmal. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár