Parfum Ajmal Ajmal Mystery – EDP 100 ml

  • Parfum Ajmal Ajmal Mystery – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Arabské a orientálne vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Ajmal predávajú: vivantis.sk

O parfumu Ajmal Ajmal Mystery – EDP 100 ml

Aromatická vôňa Ajmal Mystery, ktorá napĺňa miestnosť radosťou, bola vytvorená špeciálne pre sebavedomého a nadšeného muža súčasnosti. Toto osviežujúci aróma je zvýraznené citrusovými tónmi s energizujúcim bergamotom, hoci jeho korenený tymianový prvok pod sebou zanecháva trochu tajomného nádychu. Pačuli napustené do tejto zmesi skutočne osladí a cédrové drevo vyváža všetky ostatné tóny svoju ľahkú, zemitú vôňou.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Ajmal charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Ajmal Ajmal Mystery – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Ajmal Ajmal Mystery – EDP 100 ml:

Hlava

bergamot

Srdce

tymián, citrusy

Základ

pačuli, cédrové drevo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Ajmal?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Ajmal Ajmal Mystery – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Ajmal za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Ajmal.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Ajmal Ajmal Mystery – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Ajmal Ajmal Mystery – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Ajmal. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár