Parfum Ajmal Amber Wood Noir – EDP 50 ml

  • Parfum Ajmal Amber Wood Noir – EDP 50 ml (Parfumová voda),
  • Arabské a orientálne vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Ajmal predávajú: vivantis.sk

O parfumu Ajmal Amber Wood Noir – EDP 50 ml

Toaletná voda pre mužov Amber Wood Noir od Ajmal sa vyznačuje charizmou skutočného majstrovského diela a je novou aromaticko-drevitú orientálna vôňou s jemnou a zvodnú kompozíciou, ktorá odhaľuje čuchovú veľkoleposť. Vôňa je predchnutá hlbokými a zložitými, kvetinovými a korenenými tónmi, ktoré sú uvážlivo späté s vôňou ambry, dreva a pižma. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2020.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Ajmal charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Ajmal Amber Wood Noir – EDP 50 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Ajmal Amber Wood Noir – EDP 50 ml:

Hlava

korenie, citrusy

Srdce

drevité tóny, kvetinové tóny

Základ

ambra, pižmo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Ajmal?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Ajmal Amber Wood Noir – EDP 50 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Ajmal za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Ajmal.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Ajmal Amber Wood Noir – EDP 50 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Ajmal Amber Wood Noir – EDP 50 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Ajmal. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár