Parfum Ajmal Aurum – EDP 75 ml

  • Parfum Ajmal Aurum – EDP 75 ml (Parfumová voda),
  • Arabské a orientálne vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Ajmal predávajú: vivantis.sk

O parfumu Ajmal Aurum – EDP 75 ml

Aurum je krásne vyvážená vôňa, ktorá zachytáva ducha mladosti, zhovievavosti a kúzla. Hlava a srdce pobozkané ovocnými a kvetinovými letnými tóny, ako je citrón, malina, pomarančový kvet, gardénie a jazmín. V základe je obklopený drevitými a púdrovými tóny, ktoré dopĺňa jantár, pižmo a vanilka. Skvapalnený luxus v kúzelnom zlatom flakóne. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2011.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Ajmal charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Ajmal Aurum – EDP 75 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Ajmal Aurum – EDP 75 ml:

Hlava
malina, citrón
Srdce
ovocné tóny, pikantné tóny, jazmín, gardénia, pomarančový kvet
Základ
jantár, pižmo, drevité tóny, púdrové tóny, vanilka

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Ajmal?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Ajmal Aurum – EDP 75 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Ajmal za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Ajmal.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Ajmal Aurum – EDP 75 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Ajmal Aurum – EDP 75 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Ajmal. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár