Parfum Ajmal Cuir Musc – EDP 100 ml

  • Parfum Ajmal Cuir Musc – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Arabské a orientálne vône unisex,
  • Originálne parfumy Ajmal predávajú: vivantis.sk

O parfumu Ajmal Cuir Musc – EDP 100 ml

Cuir Musc je naplnený energiou a je to lákavá súhra bohatých mužských a ženských poznámok, ktoré vyžarujú úplnú silu. Táto vôňa plná energie a vášne. Je určená na to, aby odlíšila svojho nositeľa. Táto nádherná vôňa je postavená na špičkových tónoch ovocné pižmové vône naplnené melónom, malinou, pižmom a srdce je kožené s koženými akordy a tabakom. Základom je vôňa z dubového machu, kožených akordov a pižma. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2015.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Ajmal charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Ajmal Cuir Musc – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Ajmal Cuir Musc – EDP 100 ml:

Hlava

melón, malina, pižmo

Srdce

kože, tabak

Základ

mach, koža, pižmo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Ajmal?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Ajmal Cuir Musc – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Ajmal za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Ajmal.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Ajmal Cuir Musc – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Ajmal Cuir Musc – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Ajmal. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár