Parfum Ajmal Dahn Oudh Al Shams – EDP 30 ml

  • Parfum Ajmal Dahn Oudh Al Shams – EDP 30 ml (Parfumová voda),
  • Arabské a orientálne vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Ajmal predávajú: vivantis.sk

O parfumu Ajmal Dahn Oudh Al Shams – EDP 30 ml

Al Shams (arabsky „Slnko“) je orientálna toaletná voda vytvorená výhradne pre dnešné najjasnejšie a trend udávajúci jedinca. Táto vôňa je vysoko difúzna a má veľmi dobrú retenciu. Príjemná a dlhotrvajúca vôňa, odvodená zo starého indického agarového dreva, vyžaruje jedinečné vlastnosti indického oudu.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Ajmal charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Ajmal Dahn Oudh Al Shams – EDP 30 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Ajmal Dahn Oudh Al Shams – EDP 30 ml:

Hlava
agarové drevo, indický oud
Srdce

Základ

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Ajmal?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Ajmal Dahn Oudh Al Shams – EDP 30 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Ajmal za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Ajmal.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Ajmal Dahn Oudh Al Shams – EDP 30 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Ajmal Dahn Oudh Al Shams – EDP 30 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Ajmal. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár