Parfum Ajmal Evoke Gold Her – EDP 75 ml

  • Parfum Ajmal Evoke Gold Her – EDP 75 ml (Parfumová voda),
  • Arabské a orientálne vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Ajmal predávajú: vivantis.sk

O parfumu Ajmal Evoke Gold Her – EDP 75 ml

Fantasie zapuzdrená v zlate, Evoke je navrhnutá tak, aby prilákala odchádzajúci a dobrodružnú mladú ženu. Vôňa postavená na pikantné ovocné špičke ružového korenia, čiernych ríbezlí a jablká, tento nádherný súbor pracuje s mágiou s čistým kvetinovým nádychom pivonky a konvalinky. Vanilka, pižmo a fazuľa tonka dodávajú vôni dlhotrvajúci pokoj. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2018.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Ajmal charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Ajmal Evoke Gold Her – EDP 75 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Ajmal Evoke Gold Her – EDP 75 ml:

Hlava

ružové korenie, čierne ríbezle, jablko

Srdce

pivonka, konvalinka

Základ

vanilka, pižmo, fazuľa tonka

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Ajmal?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Ajmal Evoke Gold Her – EDP 75 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Ajmal za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Ajmal.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Ajmal Evoke Gold Her – EDP 75 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Ajmal Evoke Gold Her – EDP 75 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Ajmal. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár