Parfum Ajmal Hatkora Wood – EDP 100 ml

  • Parfum Ajmal Hatkora Wood – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Arabské a orientálne vône unisex,
  • Originálne parfumy Ajmal predávajú: vivantis.sk

O parfumu Ajmal Hatkora Wood – EDP 100 ml

Hatkora je napoly divoký druh citrusov, ktorý vychádza z oleja z lahodnej šupky ovocia. Hatkora Wood zaručuje, že pre túto vôňu sú použité tie najlepšie divokej citróny Hatkora pochádzajúci z Assamu, Mizoramu a Manipur. Srdce dýcha korenenými kvetinovými tónmi zázvoru, šafranu, ruže a levandule, zatiaľ čo jeho základňu tvorí drevitá ambra, agarové drevo, santalové drevo a pižmo. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2014.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Ajmal charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Ajmal Hatkora Wood – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Ajmal Hatkora Wood – EDP 100 ml:

Hlava

citrusy

Srdce

zázvor, levanduľa, šafran, ruže

Základ

agarové drevo, pižmo, santalové drevo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Ajmal?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Ajmal Hatkora Wood – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Ajmal za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Ajmal.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Ajmal Hatkora Wood – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Ajmal Hatkora Wood – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Ajmal. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár