Parfum Ajmal Hayba – EDP 80 ml

  • Parfum Ajmal Hayba – EDP 80 ml (Parfumová voda),
  • Arabské a orientálne vône unisex,
  • Originálne parfumy Ajmal predávajú: vivantis.sk

O parfumu Ajmal Hayba – EDP 80 ml

Zažite jednoduchosť s orientálnou Haybou. Jeho kvetinovo-korenisté tóny pochádzajú zo sladko voňajúce konvalinky, večné ruže, exotického šafranu a muškátového orieška. Srdcom tejto vône je pačuli, jantár a šachor. V základe je kombinácia cédrového dreva, guajakového dreva, pižma a santalového dreva, ktorá vám poskytne vzrušujúce a aromatické vyjadrenie.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Ajmal charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Ajmal Hayba – EDP 80 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Ajmal Hayba – EDP 80 ml:

Hlava
muškátový oriešok, ruže, šafran, konvalinka
Srdce
pačuli, šachor, ambra
Základ
cédrové drevo, guajakové drevo, pižmo, santalové drevo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Ajmal?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Ajmal Hayba – EDP 80 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Ajmal za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Ajmal.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Ajmal Hayba – EDP 80 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Ajmal Hayba – EDP 80 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Ajmal. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár