Parfum Ajmal Mosha`a – EDP 50 ml

  • Parfum Ajmal Mosha`a – EDP 50 ml (Parfumová voda),
  • Arabské a orientálne vône unisex,
  • Originálne parfumy Ajmal predávajú: vivantis.sk

O parfumu Ajmal Mosha`a – EDP 50 ml

Orientálne potešenie zložené z kvetinových sladkých drevitých prvkov si kladie za cieľ prilákať tých, ktorí chcú prijať sladký dotyk východu. Špičkové tóny ruže a jazmínu sa snúbi s jantárovo sladkým srdcom s vanilkou a ambrou. Základné tóny zložené z cédrového dreva, santalového dreva a pižma dodávajú vôni komponovanú aromatickú vyrovnanosť.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Ajmal charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Ajmal Mosha`a – EDP 50 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Ajmal Mosha`a – EDP 50 ml:

Hlava
jazmín, ruža
Srdce
vanilka, ambra
Základ
cédrové drevo, santalové drevo, pižmo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Ajmal?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Ajmal Mosha`a – EDP 50 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Ajmal za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Ajmal.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Ajmal Mosha`a – EDP 50 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Ajmal Mosha`a – EDP 50 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Ajmal. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár