Parfum Ajmal Oath Her – EDP 100 ml

  • Parfum Ajmal Oath Her – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Arabské a orientálne vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Ajmal predávajú: vivantis.sk

O parfumu Ajmal Oath Her – EDP 100 ml

Ajmal Oath je dámska orientálna kvetinová vôňa pre rok 2019, ktorá sa otvára špičkovými tónmi marhúľ, bergamotu a konvalinky. Tieto medové, šťavnaté a ľahko dymové fazety vedú do srdca naplneného práškovou a citrónovú tuberózou spojenú so smotanovou frézií a jemne horkým pomarančovým kvetom. Pižmo a vanilka tvoria klasický pár, ktorý vyvažuje ich útulné a lahodné tóny s pačuli. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2019.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Ajmal charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Ajmal Oath Her – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Ajmal Oath Her – EDP 100 ml:

Hlava

marhuľa, bergamot, konvalinka

Srdce

tuberóza, frézia, pomarančový kvet

Základ

pižmo, vanilka, pačuli

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Ajmal?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Ajmal Oath Her – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Ajmal za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Ajmal.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Ajmal Oath Her – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Ajmal Oath Her – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Ajmal. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár