Parfum Ajmal Patchouli Wood – EDP 100 ml

  • Parfum Ajmal Patchouli Wood – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Arabské a orientálne vône unisex,
  • Originálne parfumy Ajmal predávajú: vivantis.sk

O parfumu Ajmal Patchouli Wood – EDP 100 ml

Imperiálne a intenzívnej toaletná voda Patchouli Wood zanecháva výrazný dojem pretrvávajúce spomienky. Je to exotická drevitá vôňa so silnými vzrušujúcimi odtiene pačuli. Čas na maznanie v luxusnom zážitku. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2016.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Ajmal charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Ajmal Patchouli Wood – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Ajmal Patchouli Wood – EDP 100 ml:

Hlava

korenie, drevité tóny

Srdce

kvetinové tóny

Základ

pačuli, agarové drevo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Ajmal?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Ajmal Patchouli Wood – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Ajmal za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Ajmal.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Ajmal Patchouli Wood – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Ajmal Patchouli Wood – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Ajmal. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár