Parfum Ajmal Signify – EDP 75 ml

  • Parfum Ajmal Signify – EDP 75 ml (Parfumová voda),
  • Arabské a orientálne vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Ajmal predávajú: vivantis.sk

O parfumu Ajmal Signify – EDP 75 ml

Zamerané na mladé ženy – energické, zvedavé, experimentálne a aktuálne. Pripravujú sa čeliť zmätenému svetu a prispôsobujú sa meniacim sa trendom. Výnimočne robustné kompozícia s veľmi atraktívnou kresbou. Vôňu dominujú ovocné korenené tóny ananásu a ružového korenia. Chutné stredné tóny vítajú kvetinovú kyticu jazmínu, ruží a konvaliniek. Koniec vedie k definícii, ktorá je zakončená drevitými pižmovým tónmi, ktoré tvoria pižmo, cédrové drevo a santalové drevo. Iskrivý výtvor, ktorého myseľ, telo a duša je naplnená dokonalou esenciou pre ženy dnešného veku.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Ajmal charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Ajmal Signify – EDP 75 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Ajmal Signify – EDP 75 ml:

Hlava

ananás, ružové korenie

Srdce

jazmín, konvalinka, ruža

Základ

cédrové drevo, santalové drevo, pižmo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Ajmal?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Ajmal Signify – EDP 75 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Ajmal za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Ajmal.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Ajmal Signify – EDP 75 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Ajmal Signify – EDP 75 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Ajmal. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár