Parfum Ajmal Wisal – EDP 1 ml – odstrek

  • Parfum Ajmal Wisal – EDP 1 ml – odstrek (Parfumová voda),
  • Arabské a orientálne vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Ajmal predávajú: vivantis.sk

O parfumu Ajmal Wisal – EDP 1 ml – odstrek

Wisal je príjemná vôňa so sviežimi a modernými tónmi, určená pre zrelé a dynamické ženy, ktoré sú srdcom trendy, ale napriek tomu tradičné. Jeho zmes sviežich kvetinových tónov v kombinácii s korenenými a drevitými tónmi upokojujú psychiku, čo odráža sebavedomie nositeľky. Nenechajte si ujsť byť jedinečná. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2010.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Ajmal charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Ajmal Wisal – EDP 1 ml – odstrek a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Ajmal Wisal – EDP 1 ml – odstrek:

Hlava
pižmo, korenie, ruža, kvetinové tóny, santalové drevo
Srdce

Základ

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Ajmal?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Ajmal Wisal – EDP 1 ml – odstrek a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Ajmal za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Ajmal.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Ajmal Wisal – EDP 1 ml – odstrek

Ak máte skúsenosti s parfumom Ajmal Wisal – EDP 1 ml – odstrek tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Ajmal. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár