Parfum Al Haramain Arch – EDT 100 ml

  • Parfum Al Haramain Arch – EDT 100 ml (Toaletná voda),
  • Arabské a orientálne vône unisex,
  • Originálne parfumy Al Haramain predávajú: vivantis.sk

O parfumu Al Haramain Arch – EDT 100 ml

Ľahká a svieža toaletná voda, ktorá je rovnako vhodná pre ženy aj mužov. Vôňa vydrží na pokožke dlho vďaka použitiu vysoko kvalitných éterických olejov. Osviežujúci citrusové nuansy v kombinácii s motívmi zeleného jablka sú organicky prepojené s exotickým zvukom orientálneho korenia a v srdci kráľovnú kvetín, ružu, slávnostne sprevádza jej verný predmet – jazmín. Základné tóny tvoria melódie z fazule tonky a sladká vanilka, doplnené sviežosťou dubového machu, štipľavosťou pačuli, chladom cédrového dreva a hrejivosťou jantáru – to všetko je doplnené zmyselnými pižmovým akordy.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Al Haramain charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Al Haramain Arch – EDT 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Al Haramain Arch – EDT 100 ml:

Hlava
jablko, korenie
Srdce
ruža, jazmín
Základ
pižmo, jantár, céder, pačuli, dubový mach, vanilka, fazuľa tonka

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Al Haramain?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Al Haramain Arch – EDT 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Al Haramain za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Al Haramain.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Al Haramain Arch – EDT 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Al Haramain Arch – EDT 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Al Haramain. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár