Parfum Al Haramain Detour Rouge – EDP 100 ml

  • Parfum Al Haramain Detour Rouge – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Arabské a orientálne vône unisex,
  • Originálne parfumy Al Haramain predávajú: vivantis.sk

O parfumu Al Haramain Detour Rouge – EDP 100 ml

Zahnite doľava a vydajte sa na voňavú cestu do nezmapovaného územia, kde kvety, ovocie, koreniny a lesy silno a nezabudnuteľne zafarbujú cestu vášho dobrodružstva. Či už sú vaše sny a fantázie akékoľvek, Detour Rouge ponúka vôňu, ktorá s vami zostane na vašej ceste.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Al Haramain charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Al Haramain Detour Rouge – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Al Haramain Detour Rouge – EDP 100 ml:

Hlava

levanduľa, bergamot, kardamon

Srdce

tabak, listy čierneho čaju, fialka

Základ

fazuľa tonka, pižmo, cédrové drevo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Al Haramain?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Al Haramain Detour Rouge – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Al Haramain za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Al Haramain.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Al Haramain Detour Rouge – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Al Haramain Detour Rouge – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Al Haramain. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár