Parfum Al Haramain Dubai – EDP 60 ml

  • Parfum Al Haramain Dubai – EDP 60 ml (Parfumová voda),
  • Arabské a orientálne vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Al Haramain predávajú: vivantis.sk

O parfumu Al Haramain Dubai – EDP 60 ml

Očarujúce a sofistikovaná vôňa pre ženy. V najlepších parfumoch znejú motívy zelených bylín a letné sviežosti, proti ktorým sa objavuje sotva sladkastá broskyňa, kyslý pomaranč, ananás a limetka. Tieto motívy sú harmonicky prepletené s tónmi levandule a bergamotu, plynule plynúce do melodických prietokov konvalinky, jazmínu, ruží, karokarundy a rezedy, znejúcich v srdci.Pak sa tieto noty postupne rozpúšťajú vo zmyselnú stopu slnečného jantáru a sladkej vanilky, ktorá je ponorená do vzrušujúcich motívov pižma a jemného zvuku pačuli.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Al Haramain charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Al Haramain Dubai – EDP 60 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Al Haramain Dubai – EDP 60 ml:

Hlava
zelené byliny, broskyňa, ananás, bergamot, pomaranč, limetka, levanduľa
Srdce
karokarund, reseda, ruža, jazmín, konvalinka, koreň fialiek
Základ
pačuli, cédrové drevo, vanilka, jantár, pižmo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Al Haramain?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Al Haramain Dubai – EDP 60 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Al Haramain za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Al Haramain.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Al Haramain Dubai – EDP 60 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Al Haramain Dubai – EDP 60 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Al Haramain. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár