Parfum Al Haramain Excellent For Men – EDP 100 ml

  • Parfum Al Haramain Excellent For Men – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Arabské a orientálne vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Al Haramain predávajú: vivantis.sk

O parfumu Al Haramain Excellent For Men – EDP 100 ml

Parfumová voda pre mužov Excellent For Men od značky Al Haramain je korenistá vôňa, ktorá vás nadchne. Prijmite všetky výzvy, ktoré život prináša, a užívajte si pocit byť tým najžiadanejším. Táto vôňa podčiarkne neodolateľné charizma každého muža.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Al Haramain charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Al Haramain Excellent For Men – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Al Haramain Excellent For Men – EDP 100 ml:

Hlava
ruže, pelargónie, nechtík, kvety ibišteka, pikantné poznámky, čierne ríbezle, mučenka
Srdce

morské tóny, ruža, šafran, koriander, zázvor, biele korenie, kardamón, cypiol, agarové drevo, pačuli

Základ

jantár, korenie, mahagón, santalové drevo, eben, guajakové drevo, pačuli, cédrové drevo, pižmo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Al Haramain?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Al Haramain Excellent For Men – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Al Haramain za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Al Haramain.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Al Haramain Excellent For Men – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Al Haramain Excellent For Men – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Al Haramain. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár