Parfum Al Haramain Excellent For Women – EDP 100 ml

  • Parfum Al Haramain Excellent For Women – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Arabské a orientálne vône unisex,
  • Originálne parfumy Al Haramain predávajú: vivantis.sk

O parfumu Al Haramain Excellent For Women – EDP 100 ml

Excellent For Women je vynikajúci toaletná voda. Horná nota sa začína odvíjať kvetinovými motívmi – ušľachtilá šarlátová ruža, skromné ​​mesiačiky, pelargónie a ibištek. Kvetinové vône plynule ustupujú ovocným a bobuľovým vôňam – je v nich cítiť čierne ríbezle a šťavnaté mučenky. Poznámka srdce opäť triumfuje tónom ruže, ale teraz je sprevádzaná zborom orientálneho korenia a svetla proloženého cypriol, pačuli a agarom. A základná nota je zmesou drevitých odtieňov – mahagón a eben, santalové drevo, céder, guava, v ktorých sú cítiť odtiene jantáru a pižma.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Al Haramain charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Al Haramain Excellent For Women – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Al Haramain Excellent For Women – EDP 100 ml:

Hlava
ruže, pelargónie, nechtík, ibištek, čierne ríbezle, mučenka
Srdce
ruže, šafran, koriander, zázvor, biele korenie, kardamom, šachor, agarové drevo, pačuli
Základ
jantár, mahagón, santalové drevo, guajakové drevo, pačuli, cédrové drevo, pižmo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Al Haramain?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Al Haramain Excellent For Women – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Al Haramain za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Al Haramain.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Al Haramain Excellent For Women – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Al Haramain Excellent For Women – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Al Haramain. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár