Parfum Al Haramain Manege Blanche – EDP 75 ml

  • Parfum Al Haramain Manege Blanche – EDP 75 ml (Parfumová voda),
  • Arabské a orientálne vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Al Haramain predávajú: vivantis.sk

O parfumu Al Haramain Manege Blanche – EDP 75 ml

Zažite blaženosť vo svojej najčistejšej podobe s touto exotickou, korenistou zmesou vôňa s orientálnymi a neodolateľne gurmánskymi podtónmi, s vycibreným, mäkkým a intímnym srdcom šafranu a pačuli, upevneným na zmyselné základni pižmových, drevitých vôní, ktoré doplnia váš akútne zmysel pre štýl.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Al Haramain charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Al Haramain Manege Blanche – EDP 75 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Al Haramain Manege Blanche – EDP 75 ml:

Hlava
korenie, vanilka
Srdce
šafran, pačuli
Základ
pižmo, drevo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Al Haramain?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Al Haramain Manege Blanche – EDP 75 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Al Haramain za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Al Haramain.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Al Haramain Manege Blanche – EDP 75 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Al Haramain Manege Blanche – EDP 75 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Al Haramain. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár