Parfum Al Haramain Mena – EDP 60 ml

  • Parfum Al Haramain Mena – EDP 60 ml (Parfumová voda),
  • Arabské a orientálne vône unisex,
  • Originálne parfumy Al Haramain predávajú: vivantis.sk

O parfumu Al Haramain Mena – EDP 60 ml

Mena súhlasí s vašou mysľou, zvíťazí nad vaším srdcom a zostane s vašou dušou. Existujú vône, ktoré hýbu srdcom, a existujú vône, ktoré miešajú myseľ. Mena od Al Haramain a je ale taká vôňa, ktorá sa rozhodla obliehať dušu. Je to vôňa, ktorá pohltí všetky aspekty vašej samotnej existencie.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Al Haramain charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Al Haramain Mena – EDP 60 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Al Haramain Mena – EDP 60 ml:

Hlava
borovica
Srdce
šafran, santalové drevo
Základ
jantár, santalové drevo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Al Haramain?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Al Haramain Mena – EDP 60 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Al Haramain za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Al Haramain.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Al Haramain Mena – EDP 60 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Al Haramain Mena – EDP 60 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Al Haramain. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár