Parfum Al Haramain Mukhallath Seufi – EDP 50 ml

  • Parfum Al Haramain Mukhallath Seufi – EDP 50 ml (Parfumová voda),
  • Arabské a orientálne vône unisex,
  • Originálne parfumy Al Haramain predávajú: vivantis.sk

O parfumu Al Haramain Mukhallath Seufi – EDP 50 ml

Muhallat Seufi, uzavretý v fľaštičke s červeným kryštálom pripomína fragment vzdialenej hviezdy. Podobnosť s nebeským objektom zvyšuje tkanie kovov, ktoré prepletá krištáľovú kvapku tenkú pavučinou. Vzácna nádoba je zabalená v krabici z exotickej kože. Horná nota je naplnená bergamotom, šalviou v kombinácii s mangom, slivkou, pomarančom a limetkou a kvetinovým buketom levandule a pelargónie. V srdci naplnenom klinčekmi, muškátovým orieškom, tureckú ruží a šafranom, ktoré splývajú s ružovým drevom, jazmínom, ylang-ylang, pelargóniou, poprekladané koreňom kosatca a konvalinkou – vytvárajú nezmazateľný dojem. Vôňa končí novú várkou luxusných tónov, ktoré sa skladajú z indického oudu, santalového dreva, pačuli a bieleho cédru.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Al Haramain charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Al Haramain Mukhallath Seufi – EDP 50 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Al Haramain Mukhallath Seufi – EDP 50 ml:

Hlava

magno, šalvia, bergamot, slivka, pomaranč, limetka, levanduľa

Srdce

ylang-ylang, jazmín, koreň kosatca, ružové drevo, konvalinka, pelargónie, klinček, muškátový oriešok, ruže, šafran

Základ

oud, santalové drevo, pačuli, céder

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Al Haramain?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Al Haramain Mukhallath Seufi – EDP 50 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Al Haramain za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Al Haramain.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Al Haramain Mukhallath Seufi – EDP 50 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Al Haramain Mukhallath Seufi – EDP 50 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Al Haramain. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár