Parfum Al Haramain Night Dreams – EDP 60 ml

  • Parfum Al Haramain Night Dreams – EDP 60 ml (Parfumová voda),
  • Arabské a orientálne vône unisex,
  • Originálne parfumy Al Haramain predávajú: vivantis.sk

O parfumu Al Haramain Night Dreams – EDP 60 ml

Elegantné a luxusné orientálne kokteil, ktorý ideálne dopĺňa večerný outfit, dodáva obrazu tajomstvo a opäť zdôrazňuje všetku dôstojnosť jeho majiteľa. Horná nota, ktorá nesie svieže citrusové noty, postupne ustupuje. Je nahradená korenistú a kvetinovú kompozíciou srdce, kde sa zamatový zvuk ružových tónov, fialiek a muškátov postupne naleje do exotického orientálneho korenia a rozpustí sa v motívoch sladkého srdca. V jadre sú výbuchy zmyselného pižma sotva obsiahnuté v nádhernej drevité sviežosti. Celá táto extravagancie pocitov a tajomstvo je obsiahnutá v elegantnej fľaštičke.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Al Haramain charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Al Haramain Night Dreams – EDP 60 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Al Haramain Night Dreams – EDP 60 ml:

Hlava

Srdce

Základ

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Al Haramain?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Al Haramain Night Dreams – EDP 60 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Al Haramain za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Al Haramain.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Al Haramain Night Dreams – EDP 60 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Al Haramain Night Dreams – EDP 60 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Al Haramain. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár