Parfum Al Haramain Sadaf – parfémový olej 15 ml

  • Parfum Al Haramain Sadaf – parfémový olej 15 ml (Parfumový olej),
  • Arabské a orientálne vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Al Haramain predávajú: vivantis.sk

O parfumu Al Haramain Sadaf – parfémový olej 15 ml

Využite šancu, o ktorej viete, že sa vám podarí, s vašou vôňou ako štítom, skrývajte svoje tajomstvá, zatiaľ čo je odhalená vaša nádhera. Táto úžasne vyvážená vôňa s citrónovým začiatkom, so srdcom naplneným jemnými, korenenými akordy, upevnenými na zmyselnom, teplom základu so zmesou vôní, ktoré dopĺňajú vaše vynikajúce vlastnosti.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Al Haramain charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Al Haramain Sadaf – parfémový olej 15 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Al Haramain Sadaf – parfémový olej 15 ml:

Hlava
bergamot, pomaranč, ruža
Srdce
šafran, pelargónie, cédrové drevo, dúhovka
Základ
jantár, labdanum, pižmo, kadidlo, guajakové drevo, vanilka

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Al Haramain?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Al Haramain Sadaf – parfémový olej 15 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Al Haramain za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Al Haramain.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Al Haramain Sadaf – parfémový olej 15 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Al Haramain Sadaf – parfémový olej 15 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Al Haramain. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár