Parfum Al Haramain Tower Gold – parfémový olej 20 ml

  • Parfum Al Haramain Tower Gold – parfémový olej 20 ml (Parfumový olej),
  • Arabské a orientálne vône unisex,
  • Originálne parfumy Al Haramain predávajú: vivantis.sk

O parfumu Al Haramain Tower Gold – parfémový olej 20 ml

Vôňa Al Haramain Tower Gold je miniatúrnym stelesnením slávnej dubajskej veže, dosahujúci výšku 321 metrov. Vôňa je úchvatná a úžasná. Prvý nota je závrat s iskrivým pretekaním korenie na pozadí pokojného, ušľachtilého zvuku drevených olejov. Druhá nota je naplnená vyváženým a mnohostranným akordom indických oudů a ruže Taif. Tu sa sladkosť a chladná neha spája so zamatovou trpkosť a ušľachtilú horkosťou. Posledný tón prináša späť korenisté podtóny krémového, jemne sladkého santalového dreva.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Al Haramain charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Al Haramain Tower Gold – parfémový olej 20 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Al Haramain Tower Gold – parfémový olej 20 ml:

Hlava
korenie, drevo
Srdce
oud, ruža
Základ
santalové drevo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Al Haramain?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Al Haramain Tower Gold – parfémový olej 20 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Al Haramain za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Al Haramain.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Al Haramain Tower Gold – parfémový olej 20 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Al Haramain Tower Gold – parfémový olej 20 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Al Haramain. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár