Parfum Alena Šeredová Praga – EDP 100 ml

  • Parfum Alena Šeredová Praga – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Kvetinová vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Alena Šeredová predávajú: vivantis.sk

O parfumu Alena Šeredová Praga – EDP 100 ml

Čistá, jemne kvetinová vôňa, ktorá pripomína skoré ranné prechádzky prebúdzajúcej sa Prahou a jej záhradami, kde cítite sviežosť odparujúci rosy na bielych kvetoch a presvitajúce slnečné lúče. Hlavné akord, ktorý celú vôňu sprevádza, sú konvalinky. Krehké, svieže, zvodné a romantické. Okamžite vo vás navodia pocit pokoja a harmónie. Tento parfum je tiež ideálnou voľbou na originálny darček z našich krajín do zahraničia.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Alena Šeredová charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Alena Šeredová Praga – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Alena Šeredová Praga – EDP 100 ml:

Hlava

konvalinka

Srdce

Základ

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Alena Šeredová?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Alena Šeredová Praga – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Alena Šeredová za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Alena Šeredová.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Alena Šeredová Praga – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Alena Šeredová Praga – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Alena Šeredová. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár