Parfum Alena Šeredová Torino For Men – EDP 100 ml

  • Parfum Alena Šeredová Torino For Men – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Citrusová vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Alena Šeredová predávajú: vivantis.sk

O parfumu Alena Šeredová Torino For Men – EDP 100 ml

Je určená mužom, ktorí nikdy nerobia kompromisy, majú svoj jasný cieľ a idú si za ním. Najprv zapôsobí svieži esencie pomarančovníka a čerstvej mäty. Teplo a korenistú pikantnosť vôňu dodáva zmes sladké škorice a tóny bielej kože. Všetko je zakončené pačuli, zmyselnú ambrou a mužnými drevitými tónmi. Pokiaľ ju však použijete aj ako žena, neurobíte chybu – vôňa je nádherná aj ako unisex.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Alena Šeredová charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Alena Šeredová Torino For Men – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Alena Šeredová Torino For Men – EDP 100 ml:

Hlava

mäta, pomaranč

Srdce

ruža, škorica, koža, ostré tóny

Základ

pačuli, ambra, drevo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Alena Šeredová?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Alena Šeredová Torino For Men – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Alena Šeredová za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Alena Šeredová.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Alena Šeredová Torino For Men – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Alena Šeredová Torino For Men – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Alena Šeredová. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár