Parfum Alexandre.J Black Muscs – EDP – TESTER 100 ml

  • Parfum Alexandre.J Black Muscs – EDP – TESTER 100 ml (Testery parfémov),
  • Orientálne vône unisex,
  • Originálne parfumy Alexandre.J predávajú: vivantis.sk

O parfumu Alexandre.J Black Muscs – EDP – TESTER 100 ml

Táto kolekcia siedmich vôňou, ktorá sa mieša medzi orientálne púšťou a francúzskou barokové architektúrou, evokuje nadčasovú cestu. Hlavou tohto unisex parfumu je bergamot a citrón. Srdcom fialka, patchouli, ruže. V základe ucítite ambru a pižmo. Parfém bol uvedený na trh v roku 2012.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Alexandre.J charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Alexandre.J Black Muscs – EDP – TESTER 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Alexandre.J Black Muscs – EDP – TESTER 100 ml:

Hlava

bergamot, citrón

Srdce

fialka, patchouli, ruže

Základ

ambra, pižmo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Alexandre.J?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Alexandre.J Black Muscs – EDP – TESTER 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Alexandre.J za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Alexandre.J.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Alexandre.J Black Muscs – EDP – TESTER 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Alexandre.J Black Muscs – EDP – TESTER 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Alexandre.J. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár