Parfum Alexandre.J Rose Alba – EDP – TESTER 100 ml

  • Parfum Alexandre.J Rose Alba – EDP – TESTER 100 ml (Testery parfémov),
  • Orientálne vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Alexandre.J predávajú: vivantis.sk

O parfumu Alexandre.J Rose Alba – EDP – TESTER 100 ml

Orientálna a zmyselnú ženskosť, to vám prinesie ruže, ktorá je zahalená do najjemnejších tónov broskýň v kombinácii so santalovým drevom. Parfumovaná voda Rose Alba Alexandre.J zachytáva ducha tejto zberateľskej kolekcie kombináciou východných a západných vplyvov. Alexandre.J je vedený túžbou, ponoriť sa do vzniku a histórie ruže. Mýtické kvetiny, ktorý je hlavnou zložkou tohto parfumu. Pre Kleopatru bola práve ruže symbolickú kvetinou grécko-rímskej civilizácie. Použila ju dokonca k zvádzaniu cisára Marcus Antonius. Flakón je zahalený do červenej farby v kombinácii so zlatými prvkami. Táto skvostná kombinácia farieb má pripomínať bohaté závesy v paláci, ktoré zdobia egyptský nositeľ slnko – chrobák.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Alexandre.J charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Alexandre.J Rose Alba – EDP – TESTER 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Alexandre.J Rose Alba – EDP – TESTER 100 ml:

Hlava

slivka, bergamot, broskyňa

Srdce

čierne korenie, ruže

Základ

drevené tóny, vanilka, santalové drevo, pižmo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Alexandre.J?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Alexandre.J Rose Alba – EDP – TESTER 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Alexandre.J za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Alexandre.J.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Alexandre.J Rose Alba – EDP – TESTER 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Alexandre.J Rose Alba – EDP – TESTER 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Alexandre.J. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár