Parfum Alexandre.J Rose Oud EDP – TESTER 100 ml

  • Parfum Alexandre.J Rose Oud EDP – TESTER 100 ml (Testery parfémov),
  • Orientálne vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Alexandre.J predávajú: vivantis.sk

O parfumu Alexandre.J Rose Oud EDP – TESTER 100 ml

Pôsobivá niche vôňa s hrejivými tónmi ruže a karamelu. Uchváti vás afrodiziakálne vanilka a pižmo v základe. Parfumovaná voda Rose Oud Alexandre.J stavia na žiarivých tónoch ruže, ktorá je zahalená v závoji zvodného a zmyselného šafránu. Základom Rose Oud je opulentné pižmo, afrodiziakálne vanilka a hrejivé vôňa ambry.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Alexandre.J charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Alexandre.J Rose Oud EDP – TESTER 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Alexandre.J Rose Oud EDP – TESTER 100 ml:

Hlava

citrón, jablko, malina, karamel

Srdce

šarfán, pačuli, ruža, biele drevo

Základ

pižmo, vanilka, ambra

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Alexandre.J?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Alexandre.J Rose Oud EDP – TESTER 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Alexandre.J za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Alexandre.J.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Alexandre.J Rose Oud EDP – TESTER 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Alexandre.J Rose Oud EDP – TESTER 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Alexandre.J. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár