Parfum Amouage Amouage mini sada pro muže – EDP 5 x 7,5 ml

  • Parfum Amouage Amouage mini sada pro muže – EDP 5 x 7,5 ml (Darčeková sada),
  • Arabské a orientálne vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Amouage predávajú: vivantis.sk

O parfumu Amouage Amouage mini sada pro muže – EDP 5 x 7,5 ml

Sada miniatúr obsahuje:

Interlude – EDP (Orientálno-drevitá)
Reflection – EDP (Drevito-kvetinová)
Epic – EDP (Orientálno-drevitá)
Honour – EDP(Orientálno-korenistá)
Gold – EDP(Kvetinovo-drevitá)

Vonné zložky parfumu

Parfumy Amouage charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Amouage Amouage mini sada pro muže – EDP 5 x 7,5 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Amouage Amouage mini sada pro muže – EDP 5 x 7,5 ml:

Hlava

Srdce

Základ

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Amouage?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Amouage Amouage mini sada pro muže – EDP 5 x 7,5 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Amouage za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Amouage.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Amouage Amouage mini sada pro muže – EDP 5 x 7,5 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Amouage Amouage mini sada pro muže – EDP 5 x 7,5 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Amouage. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár