Parfum Amouage Figment Woman – EDP 100 ml

  • Parfum Amouage Figment Woman – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Arabské a orientálne vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Amouage predávajú: vivantis.sk

O parfumu Amouage Figment Woman – EDP 100 ml

Koniec mája 2017 sa niesol v znamení nového modelu Amouage Figment pre ženy. V preklade z angličtiny názov znamená „Beletria“. Vnútri fľaše na nás čaká zložitá kvetinová chypre kompozícia, ktorej srdcom sú tóny jazmínu, tuberózy, gardénie, pomarančového kvetu, ľalie a ylang-ylang, rovnako ako korenie – šafran a čínsky korenie. Christopher Chong použil ako základ noty papyrus, dúhovku, pačuli a kadidlo.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Amouage charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Amouage Figment Woman – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Amouage Figment Woman – EDP 100 ml:

Hlava

korenie, šafran, gardénie

Srdce

tuberóza, jazmín Sambac, pomarančové kvety, ylang-ylang, cassia

Základ

dúhovka, papyrus, pačuli, kadidlo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Amouage?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Amouage Figment Woman – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Amouage za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Amouage.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Amouage Figment Woman – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Amouage Figment Woman – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Amouage. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár