Parfum Amouage Jubilation Man – EDP 100 ml

  • Parfum Amouage Jubilation Man – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Arabské a orientálne vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Amouage predávajú: vivantis.sk

O parfumu Amouage Jubilation Man – EDP 100 ml

Vytvorené pre tajomného muža nesúceho podstatu jeho filozofia a kultivovanosti naprieč všetkými obdobiami a kultúrami. Jubilation XXV Man sa vyznačuje cenným kadidlom sultanátu Omán, ale nejedná sa o meditatívnu, kamennú katedrálny vôňu kadidla. Jedná sa o honosný bazár, ktorý je až po okraj plný všetkých pokladov 1001 nocí. Strieborné kadidlo prepletá lešteným lesom, nádherným ovocím a korením zahřívajícím krv. Táto všestranná vôňa je rovnako vhodná pre denné aj večerné nosenie, preto ju nastriekajte do kancelárie alebo na romantickú večeru vo dvojici.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Amouage charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Amouage Jubilation Man – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Amouage Jubilation Man – EDP 100 ml:

Hlava
pomaranč, koriander, labdanum, ostružina, kadidlo, palina
Srdce
guajakové drevo, škorica, ruža, med, orchidea, zelerová semienka, klinček, bobkový list
Základ
opoponax, pačuli, ambergris, myrha, oud, pižmo, mach, slamiha

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Amouage?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Amouage Jubilation Man – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Amouage za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Amouage.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Amouage Jubilation Man – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Amouage Jubilation Man – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Amouage. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár