Parfum Amouage Mimosa Love – EDP 100 ml

  • Parfum Amouage Mimosa Love – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Arabské a orientálne vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Amouage predávajú: vivantis.sk

O parfumu Amouage Mimosa Love – EDP 100 ml

Pre tých, ktorí už milujú výraznú jemnú vôňu tejto jedinečnej kvety, si môžete byť istí, že Love Mimosa má jej vznešený výraz, ktorý uhasí osviežujúci. Ale rovnako dôležité je, že aj tí, ktorí nikdy nepočítali mimózy medzi svoje obľúbené, nájdu v tejto vôni veľa zbožnění, ktoré plynulo navrství kyticu vzácnych kvetiniek spolu s titulárny kvetinou a vytvorí multidimenzionálne portrét ženskej pohody a krásy. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2019.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Amouage charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Amouage Mimosa Love – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Amouage Mimosa Love – EDP 100 ml:

Hlava
orris, listy fialiek, cascalone
Srdce
paradison, hruška, citlivka
Základ
heliotrop, ylang-ylang, ambroxan

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Amouage?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Amouage Mimosa Love – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Amouage za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Amouage.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Amouage Mimosa Love – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Amouage Mimosa Love – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Amouage. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár