Parfum Antonio Banderas King Of Seduction – EDT 100 ml

  • Parfum Antonio Banderas King Of Seduction – EDT 100 ml (Toaletná voda),
  • Citrusová vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Antonio Banderas predávajú: vivantis.sk

O parfumu Antonio Banderas King Of Seduction – EDT 100 ml

King Of Seduction je toaletná voda pre mužov, ktorí sa chcú cítiť ako králi zvádzanie. Tejto vôni podľahne úplne každý. Vďaka zmyselné hlave, za ktorou stojí zelené jablko, ananás, bergamot, melón a citrón sa za vami otočí každá žena. Srdce obohatí vôňu kardamónom, neroli, morskými tónmi a jazmínom. A nakoniec si užijete vôňu ambry, cédru, semišu, vetiveru a bieleho pižma. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2014.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Antonio Banderas charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Antonio Banderas King Of Seduction – EDT 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Antonio Banderas King Of Seduction – EDT 100 ml:

Hlava

zelené jablko, ananás, bergamot, melón, citrón

Srdce

kardamóm, neroli, morské tóny, jazmín

Základ

ambra, céder, semiš, vetiver, biele pižmo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Antonio Banderas?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Antonio Banderas King Of Seduction – EDT 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Antonio Banderas za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Antonio Banderas.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Antonio Banderas King Of Seduction – EDT 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Antonio Banderas King Of Seduction – EDT 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Antonio Banderas. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár