Parfum Antonio Banderas Power Of Seduction – EDT 100 ml

  • Parfum Antonio Banderas Power Of Seduction – EDT 100 ml (Toaletná voda),
  • Citrusová vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Antonio Banderas predávajú: vivantis.sk

O parfumu Antonio Banderas Power Of Seduction – EDT 100 ml

Zmyselná vôňa Power Of Seduction je tá pravá toaletná voda pre všetkých mužov. Nová závislosť, ktorej sa nebudete chcieť vzdať. Vôňa sa zaujímavou kompozíciou, ktorá zacína jablkom a bergamotom. Stredné tóny zaberá palina, šalvia a levanduľa. Ambra, drevité tóny, fazuľa tonka, mach a pačuli uzatvárajú túto skvelú kompozíciu. Nechajte sa unášať očarujúcim aróma priamo do ríše snov a splnených prianí! Vôňa bola uvedená na trh v roku 2018.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Antonio Banderas charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Antonio Banderas Power Of Seduction – EDT 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Antonio Banderas Power Of Seduction – EDT 100 ml:

Hlava

jablko, bergamot

Srdce

palina, šalvia, levanduľa

Základ

ambra, drevité tóny, tonka fazule, mach, pačuli

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Antonio Banderas?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Antonio Banderas Power Of Seduction – EDT 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Antonio Banderas za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Antonio Banderas.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Antonio Banderas Power Of Seduction – EDT 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Antonio Banderas Power Of Seduction – EDT 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Antonio Banderas. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár